Enable / Włącz Javascript
 Widok 
 Kategorie 
 Nitro Torrent w sieci 
 Top 10 użytkowników 
 Sherlock Holmes: Crimes and Punishments [RF] [ENG] [XGD2]

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments [RF] [ENG] [XGD2]
Kategoria: » »
Dodane: 18/03/2018
Rozmiar: 7.30 GB
Uploader: żmigród (4)
seed(ów): 0
leecher(ów): 0
Pobrane: 9
Komentarzy: 0
Pobierz Torrent Pobierz Torrent
Pobierz [Magnet] Pobierz [Magnet]
Obserwuj
Raportuj
Sherlock Holmes: Crimes and Punishments [RF] [ENG] [XGD2]przygodowe, detektywistyczneSherlock Holmes: Zbrodnia i kara to kolejna odsłona popularnej serii przygodówek autorstwa studia Frogwares. Tytułowy bohater cyklu jest człowiekiem obdarzonym wybitnym talentem dedukcyjnym, wyposażonym w wiedzę z nauk ścisłych oraz w imponujące domowe archiwum, ekspertem balistyki, niezłym bokserem i wyśmienitym obserwatorem, określanym mianem detektywa wszechczasów.

Fabuła produkcji ponownie zabiera nas w przeszłość, do Londynu z epoki wiktoriańskiej (1837-1901). Gracze po raz kolejny wcielają się w postać Holmesa, by w jego skórze prowadzić arcytrudne dochodzenia. Tym razem przed bohaterem nie jedna, lecz aż sześć zawiłych spraw do rozwiązania. W trakcie trwania przygody popularny detektyw zajmuje się przede wszystkim zagadkowymi morderstwami, niemniej trafia się mu również zuchwała kradzież i nie mniej zuchwałe porwanie.

W Zbrodni i karze autorzy zdecydowali się na szereg zmian w mechanizmach rozgrywki w stosunku do poprzednich odsłon cyklu. Podczas toczącego się śledztwa wielokrotnie pojawia się możliwość dokonania wyborów, w tym także tych natury moralnej, które bezpośrednio odbijają się na przebiegu gry ? można źle wytypować winowajcę i przedwcześnie ukończyć dochodzenie. Nasze decyzje mają też istotny wpływ na dalsze losy osób zamieszanych w daną sprawę. W rezultacie obranej przez nas drogi doprowadzamy do jednego z wielu dostępnych finałów.

Tym razem twórcy zdecydowali się zrezygnować z ich autorskiego silnika na rzecz Unreal Engine 3, co niewątpliwie poprawiło wrażenia wizualne podczas obcowania z grą. Całą akcję śledzimy z perspektywy trzeciej osoby, zaś widok FPP pojawia się jedynie w trakcie rozwiązywania niektórych łamigłówek. Odświeżono także wygląd samego Sherlocka, jego nowy wizerunek prezentuje się obecnie o wiele bardziej współcześnie.
Szczegóły torrenta
Tracker udp://open.demonii.com:1337/announce
Multitracker [ Pokaż ]
Kategoria: » » [Zgłoś błąd]
Dodane 18-03-2018
Podziękowali:
0 użytkowników 
Podziękuj!
Pokaż / Ukryj pliki:
Nazwa pliku Rozmiar
RARBG.com.txt 0.03 KB
complex-sherlock.crimes.and-punishment.dvd 0.06 KB
complex-sherlock.crimes.and-punishment.iso 7.30 GB
complex.nfo 2.56 KB
4 plików
Brak komentarzy...